Shanti vystavuje v Museu Kampa!

Ostatní články

09. 11. 2012


Prodejní výstava slonice Shanti

Prodejní výstavu Shanti: Tvůrčí retrospektiva si nyní můžete prohlédnout v prostorách Musea Kampa v Praze.

Vernisáž se uskutečnila 9. listopadu 2012, výstava potrvá až do poloviny ledna 2013.

Výtěžek z prodeje obrazů poukážeme na sbírkové konto Pomáháme jim přežít a použijeme k nákupu ultrazvukového zařízení pro sloní zoo v Pinnawale na Srí Lance.

Meda Mládková a obrazy Shanti v Museu Kampa. Foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní