Richard slaví narozeniny!

Ostatní články

08. 11. 2012


Sobota 10.listopadu

Hlava gorilí rodiny Richard bude mít jednadvacet let! Oslavy narozenin propuknou v sobotu 10. listopadu ve 13 hodin v Pavilonu goril. Pro Richarda jsme připravili opravdu originální dárek. Přijďte se podívat, zda najde odvahu ho vyzkoušet a jak si s ním poradí.

Popřát Richardovi přijde herec Miroslav Táborský, který propůjčil hlas dokumentu Gorily mezi Prahou a Afrikou.  V dokumentu, jehož průvodcem je dlouhodobý iniciátor projektů na ochranu goril nížinných v Africe a ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek, se dozvíte, jak pražské gorily pomáhají svým příbuzným v Africe.

Pokud přemýšlíte o dárku, poradíme vám! Zaneste do zoo svůj vysloužilý mobil. Za každý z nich zoo získá 10 korun na ochranu goril v Africe!

Richard slaví! Doneste mu starý mobil! Foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní