Meda Mládková navštívila výstavu Shanti

Ostatní články

24. 08. 2012


A v zoo pokřtila bizona.

Mecenáška umění Meda Mládková vyrazila do Zoo Praha pokřtít mládě bizona. Nenechala si však ujít ani výstavu reprodukcí obrazů slonice Shanti, kterou byla přímo nadšena.

Výstavu originálů můžete zhlédnout v pražské Marthi Gallery do 31. srpna. Výstava je prodejní, nákupem originálů i reprodukcí jednotlivých děl pomáháte slonům - výtěžek z prodeje obrazů pokuážeme na nákup veterinárního vybavení pro sloní zoo na Srí Lance.

Foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní