Pohádkové soboty v Zoo Praha

Ostatní články

23. 08. 2012


Každou červencovou a srpnovou sobotu

Po celé prázdniny jsme pro vás na každou sobotu připravili pohádkové divadelní představení. Představení začíná vždy ve 13 hodin v divadélku Archa v areálu Dětské zoo. Vstupné je v ceně vstupenky do zoologické zahrady.
 
Našel se medvěd, foto (c) Divadlo KrapetNašel se medvěd, foto (c) Divadlo KrapetProgram pohádkových sobot 2012: 
  •   7. 7. Divadlo Pohádka: Tři pohádky na dobrý den 
  • 14. 7. Divadlo Elf: Jezinky Bezinky
  • 21. 7. Divadlo Matýsek: O kominíku Josífkovi
  • 28. 7. Divadlo Mazec: Blue Gigi
  •   4. 8. Divadlo Damúza: Detektiv Lupa a tajemná věž
  • 11. 8. Divadlo Kapsa: Nešťastný šafářův dvoreček
  • 18. 8. Divadlo bez hranic: Pohádky ptáka Afrikána a Pavoučení 
  • 25. 8. Divadlo Krapet: Našel se medvěd

 

Všichni někde bydlíme. Jediným společným domem nás všech je naše Země. A protože si myslíme, že náš společný dům bychom měli znát od sklepa až po půdu, rozhodli jsme se, že ho s vámi probereme společně. Otevřeme spoustu tajemných dveří a nakoukneme dovnitř. Ale protože náš dům má stovky dveří, nenakoukneme úplně všude. Protentokrát se podíváme do krásné Francie, tajemné Anglie a věhlasného Ruska. Hrdinou našeho představení je nalezený medvídek, s kterým prožijete pozoruhodná dobrodružství týkající se právě těchto tří zemí. Zároveň se dozvíte spoustu důležitých informací o jejich kultuře a zvycích. Naučíte se národní říkadla, pohádky, písničky a spoustu jiných novinek a zajímavostí.


Soutěžní snímky by měly zachycovat propojení zvířat s prostředím, v němž žijí. Vizuál: Czech Nature Photo

Soutěž Czech Nature Photo představuje a hodnotí nejlepší snímky živé přírody domácích autorů. Zoo Praha jakožto partner soutěže letos zaštiťuje novou kategorii: „Zvířata ve svém prostředí“.

Přesně 5 021 adoptivních rodičů a sponzorů se v loňském roce zapojilo do podpory chovu zvířat v Zoo Praha. Dalších více než jedenáct tisíc příznivců pražské zoo nakoupilo 40 211 stravenek. V seznamu top 10 u adopcí a sponzoringu...
Přihlášení k newsletteru