Zvířecí olympiáda

Ostatní články

24. 07. 2012


Čtvrtek 26. 7. až neděle 12. 8. 2012

Zvířecí olympiáda, (c) Tomáš AdamecZvířecí olympiáda, (c) Tomáš Adamec

Nemůžete se zúčastnit slavnostního zahájení 30. letních olympijských her v Londýně? Nevěšte hlavu a vydejte se ve čtvrtek 26. července do Zoo Praha. Ve 13.30 hod proběhne u expozice lachtanů zahájení Zvířecí olympiády. Pozvání přijali osobnosti české olympijské historie: stříbrná sportovní gymnastka Bohumila Řešátková Řimnáčová, stříbrný diskař Imrich Bugár a zlatý desetibojař Robert Změlík. Stanou se kmotry hned 14 plazích mláďat, kterým dají jména našich největších olympijských nadějí.

Hlavním hrdinou slavnostního odpoledne ale bude lachtan Meloun. Pomocí pověstného šestého smyslu odhadne, kolik zlatých medailí naši reprezentanti na olympiádě v Londýně získají.

Zkuste si i vy ve čtvrtek tipnout, kolik medailí dorazí do České republiky. A pokud bude váš odhad přesný, po skončení olympijských her na vás budou čekat hodnotné ceny.

Pro všechny návštěvníky jsme v areálu zoo připravili kvízovou zvířecí olympiádu. Vyzkoušet své znalosti budete moci až do neděle 12. srpna, kdy olympiáda končí. Na nejlepší účastníky opět čekají velmi hodnotné ceny ze Zoo Praha.

 

Malá Tonya na olympiádu poctivě trénovala!


Na právě probíhající Výroční konferenci Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA), která sdružuje čtyři sta špičkových institucí, se Zoo Praha dostalo velkého uznání: jako jediný zástupce Evropy byla odbornou...

Zoo Praha byla opět nucena uzavřít své brány. Sledujte nás on-line a přečtete si také, jak nás můžete podpořit. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Vážení návštěvníci, na základě vládního usnesení je ​Zoo Praha od pátku 9. října až do odvolání zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní