Den rodiny

Ostatní články

10. 05. 2013


Neděle 12. května 2013

Oslavte v Zoo Praha Mezinárodní den rodiny a vyzkoušejte si, zda by vaše rodina dokázala spolupracovat stejně jako členové opravdové zvířecí smečky!

V neděli 12. 5. vás v pražské zoologické zahradě čeká den plný her pro celou rodinu. Otestujte vaše schopnosti a vyzkoušejte si, že ulovit kořist nebo nakrmit mláďata není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá! Pokud zvládnete všechny úkoly stejně dobře jako zvířecí smečka, odměnou vám bude dárek z pražské zoo na památku.

Den rodiny r. 2011, foto (c) Archiv Zoo PrahaDen rodiny r. 2011, foto (c) Archiv Zoo Praha

Den rodiny r. 2011, foto (c) Archiv Zoo Praha

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...

Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní