Letní kampaň

Ostatní články

16. 07. 2012


4 motivy na 365 plochách

Připravujeme intenzivní outdoorovou kampaň VÍTEJTE V ZOO PRAHA/WELCOME TO PRAGUE ZOO s cílem podpořit návštěvnost zoo s využitím čilého incomingového ruchu v letní Praze.

Díky vstřícné nabídce společnosti Adjust art budou na 365 reklamních plochách JCDecaux viset plakáty ve 4 motivech – s gepardem, sovou indickou, mládětem varana komodského a chápanem středoamerickým.

   

(c) Zoo Praha


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní