BeBe Brumík v Zoo Praha

Ostatní články

14. 06. 2012


Víkend 16. a 17. června 2012

Hry s Brumíke, (c) www.brumik.czHry s Brumíke, (c) www.brumik.czLíbila se vašim malým objevitelům loňská Brumíkova naučná stezka v pražské zoo? Nebo jste na akci v loňském roce s dětmi nestihli vyrazit?

Méďa Brumík má pro vás skvělé zprávy! Brumíkovu stezku plnou legrace a dobrodružství si děti budou moci užít znovu po celý den 16. a 17. 6. a ne jen jednou. Brumík s naučnou stezkou, na které si děti užijí nejen kopec zábavy, ale navíc se ještě hravou formou dozvědí něco více o zvířátkách ze zoo, je opět tady.

www.brumik.czwww.brumik.cz


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní