(Pod)vodní narozeniny

Ostatní články

06. 06. 2012


Sobota 9. června 2012

Meloun, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo PrahaMeloun, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo PrahaV sobotu 9. 6. oslavíme narozeniny našich největších vodních savců. Lachtanu Melounovi k jeho 10. narozeninám v 10.30 popřeje naše medailová naděje na olympiádu v Londýně, dálková plavkyně Jana Pechanová.

Váleček, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo PrahaVáleček, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo PrahaV 13.00 oslaví s hrochem Válečkem jeho první narozeniny pan Karel Vančura, ředitel společnosti IPODEC, který se přesně před rokem stal jeho kmotrem.

Přijďte vodní narozeniny oslavit i vy! Každého, kdo bude vystrojen nejméně 2 částmi základní potápěčské výstroje (plavky, potápěčské brýle, šnorchl či ploutve) čeká až do 10.30 vstupné za pouhou 1 korunu!

Všichni ve výstroji se sejdeme přesně v 10.30 v amfiteátru pavilonu lachtanů, abychom se pokusili vytvořit největší setkání milovníků vody v historii pražské zoo a společně zhlédli cvičení lachtanů a oslavu narozenin. Každý účastník hromadného focení u pavilonu lachtanů v plaveckém a potápěčském úboru získá malý dárek, kdo se prokáže hned čtyřmi částmi potápěčské výbavy dostane odměnu mnohem větší!


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní