Den s Elfíkem

Ostatní články

31. 05. 2012


Neděle 3. června 2012

Den s Elfíkem, foto (c) České dráhyDen s Elfíkem, foto (c) České dráhyV neděli 3. 6. od 14 do 17 hodin se u divadélka Archa bude konat Den s Elfíkem v zoo, který připravily České dráhy v rámci Junior programu.

Pro děti jsou připraveny sloní a železniční soutěže, například běh ve sloních botách, krmení slona, skládání puzzle, ale také model kolejiště, kde si děti budou moci vypravit vlak. Děti dostanou herní kartičku a po nasbírání pěti razítek za splněné úkoly dostanou jako odměnu Elfíkův sešit proti nudě číslo 2. V divadélku Archa na děti čeká kouzelník, pohádky, písničky a povídání o zvířátkách.
 
Přijďte se určitě podívat!

V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní