Den s Elfíkem

Ostatní články

31. 05. 2012


Neděle 3. června 2012

Den s Elfíkem, foto (c) České dráhyDen s Elfíkem, foto (c) České dráhyV neděli 3. 6. od 14 do 17 hodin se u divadélka Archa bude konat Den s Elfíkem v zoo, který připravily České dráhy v rámci Junior programu.

Pro děti jsou připraveny sloní a železniční soutěže, například běh ve sloních botách, krmení slona, skládání puzzle, ale také model kolejiště, kde si děti budou moci vypravit vlak. Děti dostanou herní kartičku a po nasbírání pěti razítek za splněné úkoly dostanou jako odměnu Elfíkův sešit proti nudě číslo 2. V divadélku Archa na děti čeká kouzelník, pohádky, písničky a povídání o zvířátkách.
 
Přijďte se určitě podívat!

Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní