Den s Elfíkem

Ostatní články

31. 05. 2012


Neděle 3. června 2012

Den s Elfíkem, foto (c) České dráhyDen s Elfíkem, foto (c) České dráhyV neděli 3. 6. od 14 do 17 hodin se u divadélka Archa bude konat Den s Elfíkem v zoo, který připravily České dráhy v rámci Junior programu.

Pro děti jsou připraveny sloní a železniční soutěže, například běh ve sloních botách, krmení slona, skládání puzzle, ale také model kolejiště, kde si děti budou moci vypravit vlak. Děti dostanou herní kartičku a po nasbírání pěti razítek za splněné úkoly dostanou jako odměnu Elfíkův sešit proti nudě číslo 2. V divadélku Archa na děti čeká kouzelník, pohádky, písničky a povídání o zvířátkách.
 
Přijďte se určitě podívat!

Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku (voucher), která držiteli zajistí mimo jiné volný vstup do Zoo Praha. Akce začíná první červencový den.

Pro letošní soutěž jsme vybrali aktuální témata, která po znovuotevření areálu Zoo Praha hodně rezonují mezi návštěvnickou veřejností – nový, atraktivní expoziční celek Darwinův kráter a slůňata, která se na jaře...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní