Den dětí s městkou policií v Zoo Praha

Ostatní články

30. 05. 2012


Pátek 1. června 2012

Foto časopis Pražský srážník 4/2012 (c) Police hl. m. PrahyFoto časopis Pražský srážník 4/2012 (c) Police hl. m. PrahyDen dětí v pátek 1. 6. je v Zoo Praha jako každoročně věnován dětem, pro které je připraveno vstupné za pouhou 1 korunu. Den dětí s námi oslaví i strážníci Městské policie hl. m. Prahy, kteří si pro děti připravili množství zábavných aktivit. Ve spodní části zoo si budeme moci mimo jiné vyzkoušet dětskou dopravní školičku, bungee running, nebo šlapací autokolo s alkobrýlemi. Vrcholem budou jistě ukázky výcviku služebních nebo záchranářských psů. 

Soutěžní den zpestří vystoupením hudební skupiny Dixie Band MP a BlueGround v Divadélku Archa.

 


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní