Den dětí s městkou policií v Zoo Praha

Ostatní články

30. 05. 2012


Pátek 1. června 2012

Foto časopis Pražský srážník 4/2012 (c) Police hl. m. PrahyFoto časopis Pražský srážník 4/2012 (c) Police hl. m. PrahyDen dětí v pátek 1. 6. je v Zoo Praha jako každoročně věnován dětem, pro které je připraveno vstupné za pouhou 1 korunu. Den dětí s námi oslaví i strážníci Městské policie hl. m. Prahy, kteří si pro děti připravili množství zábavných aktivit. Ve spodní části zoo si budeme moci mimo jiné vyzkoušet dětskou dopravní školičku, bungee running, nebo šlapací autokolo s alkobrýlemi. Vrcholem budou jistě ukázky výcviku služebních nebo záchranářských psů. 

Soutěžní den zpestří vystoupením hudební skupiny Dixie Band MP a BlueGround v Divadélku Archa.

 


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní