Tatu slaví 5. narozeniny!

Ostatní články

24. 05. 2012


Neděle 27. května 2012

Tatu, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo PrahaTatu, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo PrahaV neděli se v Zoo Praha koná narozeninová párty! Přidejte se ke gratulantům, kteří popřejí v 10.30 k pátým narozeninám gorilímu samečkovi Tatuovi.

Jako správný kluk dostane Tatu k narozeninám nejkrásnější dárek – své první jízdní kolo! A k tomu další dobroty a překvapení, takže ani ostatní gorily nepřijdou zkrátka.

Oslavenci popřejí, zatančí a zazpívají členové folklórního souboru Mbunda Afrika z Konga.

Jedním z významných in-situ projektů Zoo Praha je reintrodukce supů mrchožravých na Balkán. Projekt zaměřený na zvýšení volně žijící populace tohoto ohroženého (na Balkáně dokonce kriticky) druhu probíhá ve spolupráci BSPB (BirdLife Bulgaria), ochranářské organizace Green Balkans, VCF (Vulture Conservation Foundation) a Evropské asociace zoologických zahrad a akvárií (EAZA). Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

S cílem přispět k lepšímu informování veřejnosti o ohrožených druzích a jejich ochraně je letošní ročník soutěže Czech Nature Photo rozšířen o novou kategorii, kterou zaštiťuje Zoo Praha. Stejně jako u ostatních kategorií...

Zoo Praha se zapojila do unikátní kampaně Ukradená divočina! Fotografie v areálu zoo upozorňují mj. na otravy dravců karbofuranem nebo na suvenýry ze zvířat i zabíjení tygrů pro tradiční asijskou medicínu.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní