Pražská záchranka v Zoo Praha

Ostatní články

10. 05. 2012


Neděle 13. května 2012

Ředitel ZZSHMP, (c) www.zzshmp.czOd 13. 5. 2012 budete moci v Praze potkat záchrannou zdravotní službu na elektrokole!

Představit nové elektrokolo přijde MUDr. Zdeněk Schwarz, ředitel Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy. A protože hadi jsou ve znaku lékařského stavu, v 14.00 slavnostně pokřtí jednoho z hadích obyvatel zoo.

Přijďte si i Vy od 10.00 do 15.00 vyzkoušet jízdu na elektrokole v areálu Dětské zoo nebo nahlédnout do skutečné sanitky!

 

Elektrokolo ZZSHMP, (c) www.zzshmp.czElektrokolo ZZSHMP, (c) www.zzshmp.cz

Elektrokolo Zdravotní záchranné služby hl. m. Prahy, (c) www.zzshmp.cz

Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní