Pražská záchranka v Zoo Praha

Ostatní články

10. 05. 2012


Neděle 13. května 2012

Ředitel ZZSHMP, (c) www.zzshmp.czOd 13. 5. 2012 budete moci v Praze potkat záchrannou zdravotní službu na elektrokole!

Představit nové elektrokolo přijde MUDr. Zdeněk Schwarz, ředitel Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy. A protože hadi jsou ve znaku lékařského stavu, v 14.00 slavnostně pokřtí jednoho z hadích obyvatel zoo.

Přijďte si i Vy od 10.00 do 15.00 vyzkoušet jízdu na elektrokole v areálu Dětské zoo nebo nahlédnout do skutečné sanitky!

 

Elektrokolo ZZSHMP, (c) www.zzshmp.czElektrokolo ZZSHMP, (c) www.zzshmp.cz

Elektrokolo Zdravotní záchranné služby hl. m. Prahy, (c) www.zzshmp.cz

V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní