Mezinárodní den rodiny

Ostatní články

10. 05. 2012


Sobota 12. května 2012

Dokáže vaše rodina spolupracovat stejně jako členové opravdové zvířecí smečky? Vyzkoušejte si vzájemnou spolupráci při řešení zajímavých úkolů.

Mezi 10. a 15. hodinou si v areálu Dětské zoo budete moci otestovat, zda zvládnete nakrmit svá ptáčata, zahřát své potomky nebo ulovit kořist pro celou smečku.

U příležitosti Mezinárodního dne rodiny představíme novou rodinku ovcí ouessantských, kterou ve 12 hodin v Dětské zoo přivítají děti z pražského Klokánku.

Ovce ouessanská, foto (c) Archiv Zoo PrahaOvce ouessanská, foto (c) Archiv Zoo Praha

Ovce ouessantská, foto (c) Archiv Zoo Praha

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...

Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní