Férová snídaně v zoo

Ostatní články

03. 05. 2012


Neděle 6. května 2012

 Ochranné modrozelená známka Fair tradeFérová snídaně v pražské zoo zahajuje letošní oslavy Světového dne pro fair trade v Praze, tentokrát na téma káva. Již potřetí budou mít naši návštěvníci možnost posnídat „férově“. Podávat se bude čaj, káva a buchta, vše pouze z produktů fair trade. Zájemci se dozví podrobnosti o produkci a obchodu se zbožím, které denně spotřebováváme. Férové produkty můžete ochutnat zdarma od 9.00 do 12.00 hodin poblíž expozice tučňáků.
 

Fair trade je způsob obchodu, který dává příležitost drobným pěstitelům a řemeslníkům z rozvojových zemí uživit se vlastní prací za důstojných podmínek. Více informací na www.ferovasnidane.cz a www.fairtrade.cz.

 

Fair trade v Zoo Praha r. 2011, (c) www.ferovasnidane.czFair trade v Zoo Praha r. 2011, (c) www.ferovasnidane.cz

Fair trade v Zoo Praha rok 2011, (c) www.ferovasnidane.cz

V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní