Férová snídaně v zoo

Ostatní články

03. 05. 2012


Neděle 6. května 2012

 Ochranné modrozelená známka Fair tradeFérová snídaně v pražské zoo zahajuje letošní oslavy Světového dne pro fair trade v Praze, tentokrát na téma káva. Již potřetí budou mít naši návštěvníci možnost posnídat „férově“. Podávat se bude čaj, káva a buchta, vše pouze z produktů fair trade. Zájemci se dozví podrobnosti o produkci a obchodu se zbožím, které denně spotřebováváme. Férové produkty můžete ochutnat zdarma od 9.00 do 12.00 hodin poblíž expozice tučňáků.
 

Fair trade je způsob obchodu, který dává příležitost drobným pěstitelům a řemeslníkům z rozvojových zemí uživit se vlastní prací za důstojných podmínek. Více informací na www.ferovasnidane.cz a www.fairtrade.cz.

 

Fair trade v Zoo Praha r. 2011, (c) www.ferovasnidane.czFair trade v Zoo Praha r. 2011, (c) www.ferovasnidane.cz

Fair trade v Zoo Praha rok 2011, (c) www.ferovasnidane.cz

Na právě probíhající Výroční konferenci Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA), která sdružuje čtyři sta špičkových institucí, se Zoo Praha dostalo velkého uznání: jako jediný zástupce Evropy byla odbornou...

Zoo Praha byla opět nucena uzavřít své brány. Sledujte nás on-line a přečtete si také, jak nás můžete podpořit. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Vážení návštěvníci, na základě vládního usnesení je ​Zoo Praha od pátku 9. října až do odvolání zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní