Dětský den a Noc snů

Ostatní články

02. 06. 2012


Reportáž z 1. června 2012

Pátek 1. června patřil v zoo Městské policii. Malí i velcí návštěvníci mohli díky speciálním brýlím ozkoušet, jaký vliv má na pohyb člověka alkohol, zhlédli ukázky výcviku sebeobrany nebo mohli obdivovat, co všechno zvládnou policejní a záchranářští psi.

Večer potom patřil už tradičně Noci snů, kdy do zoo (někdy i zadními vrátky) nahlédly nemocné či postižené děti. Uplakané počasí, které postihlo celý den, se navečer umoudřilo, a tak si všichni letošní Noc snů plnou zábavy i dobrodružství náležitě užili.

Těšíme se na vás zase příští rok! 

Dětský den a Noc snů


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní