Pavilon šelem v novém!

Ostatní články

26. 04. 2012


1. května se šelminec a terárium otevřou po rekonstrukci veřejnosti

Lev indický Parys. Foto: Petr RošickýLev indický Parys. Foto: Petr RošickýV pražské zoologické zahradě se po několikaměsíční rekonstrukci znovu otevírá Pavilon kočkovitých šelem a terárium!

Vedle nově pojatého interiéru nabídne pavilon návštěvníkům větší prostor k odpočinku, nové expozice, propracovaný informační systém a také řadu interaktivních prvků, které využívají moderních technologií a dětem i dospělým přibližují zábavnou formou svět kočkovitých šelem a plazů.

Oblíbený šelminec nám pomohou už v 11 hodin otevřít držitelé Českého lva Taťjana Medvecká a Hynek Čermák. Proslýchá se, že pozvání přijal také známý Kocour v botách!

Den zpestří také malování na obličej, během kterého budeme od 10 do 15 hodin kouzlit na tvářích malých návštěvníků tváře kočičích obyvatel pavilonu. Ve 14:00 proběhne první letošní komentované krmení šelem, které předznamená návrat tohoto oblíbeného setkání do programu komentovaných setkání se zvířaty.

Komentovaná setkání budou vzhledem ke státnímu svátku probíhat po celou otevírací dobu tak jako o víkendu.


Od pondělí 25. května jsou znovu otevřeny vnitřní expozice, pavilony, restaurace, hřiště a pokladny. I nadále jsou v platnosti některé omezující podmínky, které se týkají zejména nošení roušek a dodržování rozestupů.

Vstupenka na lepší časy je jednou z forem podpory Zoo Praha v době koronavirové.

Přední místa v prvním průběžném žebříčku držitelů Vstupenky na lepší časy prozatím obsadily nákupy za 5 000 Kč – deseti vstupenek za 500 Kč najednou, pěti za tisíc Kč a jedné v...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní