Oslavíme druhé narozeniny Kiburiho

Ostatní články

19. 04. 2012


Sobota 21. dubna 2012

V sobotu 21. 4. v 14.30 hodin začne oslava druhých narozenin nejmladšího gorilího mláděte v Zoo Praha. Popřát a předat dar přijde také generální ředitel Ahold Jan van Dam s rodinou.

Chcete být u toho, když bude Kiburi se svou rodinou ochutnávat narozeninový dort, vybírat si to nejlepší ovoce a hrát si s ježkem, jehož ostny budou plné ovoce? Tak neváhejte a v sobotu navštivte Pavilon goril v Zoo Praha. 

Během dne si navíc můžete vyzkoušet vyrobit přírodní dárky a hračky, které dostávají gorily. U informačního stánku se dozvíte zajímavosti ze života pražské gorilí rodinky.

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...

Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní