Oslavíme druhé narozeniny Kiburiho

Ostatní články

19. 04. 2012


Sobota 21. dubna 2012

V sobotu 21. 4. v 14.30 hodin začne oslava druhých narozenin nejmladšího gorilího mláděte v Zoo Praha. Popřát a předat dar přijde také generální ředitel Ahold Jan van Dam s rodinou.

Chcete být u toho, když bude Kiburi se svou rodinou ochutnávat narozeninový dort, vybírat si to nejlepší ovoce a hrát si s ježkem, jehož ostny budou plné ovoce? Tak neváhejte a v sobotu navštivte Pavilon goril v Zoo Praha. 

Během dne si navíc můžete vyzkoušet vyrobit přírodní dárky a hračky, které dostávají gorily. U informačního stánku se dozvíte zajímavosti ze života pražské gorilí rodinky.

Na právě probíhající Výroční konferenci Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA), která sdružuje čtyři sta špičkových institucí, se Zoo Praha dostalo velkého uznání: jako jediný zástupce Evropy byla odbornou...

Zoo Praha byla opět nucena uzavřít své brány. Sledujte nás on-line a přečtete si také, jak nás můžete podpořit. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Vážení návštěvníci, na základě vládního usnesení je ​Zoo Praha od pátku 9. října až do odvolání zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní