Dětský den s Egmontem

Ostatní články

17. 04. 2012


Sobota 21. dubna 2012 - den plný soutěží s nakladatelstvím Egmont

Dětský den, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo Praha Dětský den, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo Praha

Zoo Praha se bude bavit s Kačerem Donaldem

 

Nenechte si ujít Jarní skotačení s Kačerem Donaldem v Zoo Praha v sobotu 21. 4. 2012. Nakladatelství Egmont pro vás připravilo bohatý program, ve kterém nebudou chybět soutěže a dárky pro všechny účastníky. V divadélku v dětském areálu vás pobaví mimo jiné Michal Nesvadba, kouzelník Richard Nedvěd a Víťa Marčík. Dále se můžete těšit na yoyování s mistrem Evropy Tomášem Bubákem a rope skipping v podání Rebelek Olgy Kepkové. U stánku Egmontu si můžete koupit dětské knihy a časopisy za zvýhodněné ceny.


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní