Dětský den s Egmontem

Ostatní články

17. 04. 2012


Sobota 21. dubna 2012 - den plný soutěží s nakladatelstvím Egmont

Dětský den, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo Praha Dětský den, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo Praha

Zoo Praha se bude bavit s Kačerem Donaldem

 

Nenechte si ujít Jarní skotačení s Kačerem Donaldem v Zoo Praha v sobotu 21. 4. 2012. Nakladatelství Egmont pro vás připravilo bohatý program, ve kterém nebudou chybět soutěže a dárky pro všechny účastníky. V divadélku v dětském areálu vás pobaví mimo jiné Michal Nesvadba, kouzelník Richard Nedvěd a Víťa Marčík. Dále se můžete těšit na yoyování s mistrem Evropy Tomášem Bubákem a rope skipping v podání Rebelek Olgy Kepkové. U stánku Egmontu si můžete koupit dětské knihy a časopisy za zvýhodněné ceny.


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní