Zahajujeme novou sezonu!

Ostatní články

30. 03. 2012


Den plný novinek 31. března 2012

Zoo Praha zahajuje již 81. sezonu své historie, která přinese mnoho novinek a zásadních stavebních událostí. Během zahajovací slavnosti vám představíme většinu z nich.

Velkou novinkou bude nové logo. Tuto novou tvář Zoo Praha odhalíme již v 11 hodin za účasti vzácných hostů - primátora hl. m. Prahy Bohuslava Svobody, kardinála Dominika Duky, herečky Taťány Vilhelmové a skupiny Sto zvířat! Oblíbená kapela jistě přidá něco ze svého repertoáru, a tak se odhalení loga koná netradičně na točně autobusů ještě před vstupem do zoologické zahrady, která se promění v malý amfiteátr.

Uvnitř areálu vám pak nové logo zoo představíme prostřednictvím několika zastavení plných zajímavých informací z historie i budoucnosti zahrady nebo zábavných her.

Další novinkou sezony 2012 bude Geostezka, která návštěvníkům přiblíží různé geologické zajímavosti a zkameněliny z historie Země. Geostezku si poprvé budete moci projít ve 13 hodin ve společnosti hostů Zuzany Norrisové a Ondřeje Brzobohatého. Zahájení proběhne u rozcestí mezi výběhem kozorožců a expozicí Ptačí mokřady. A pokud projdete po Geostezce až ke Gočárovým domům, můžete být ve 14 hodin přítomni otevření další novinky, prodejny firmy Koh-i-noor v Galerii Gočár.

Poslední významná událost proběhne v 15 hodin. U Pavilonu kočkovitých šelem položíme základní kámen a zahájíme tak stavbu Pavilonu velemloků! Pokud vás zajímá, jak bude pavilon vypadat nebo třeba ani netušíte, jak vypadá samotný velemlok, neměli byste si pokládání kamene nechat ujít.

Sto zvířat zahraje na zahájení sezony 2012. Foto: Sto zvířat

 


Chcete se vyhnout frontám před pokladnami? Doporučujeme elektronickou vstupenku. Má platnost šest měsíců od zakoupení a pořídíte si ji rychle a pohodlně úplně odkudkoli. 

Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku (voucher), která držiteli zajistí mimo jiné volný vstup do Zoo Praha. Akce začíná první červencový den.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní