Sobotní slavnost změní trasy autobusu

Ostatní články

29. 03. 2012


Čtvrtek 29. března 2012

V sobotu 31. března dojde ke krátkodobé změně tras autobusů 112, 236 a ZOO. Na obratišti před pražskou zoologickou zahradou se od 11:00 uskuteční slavnostní zahájení nové sezony a zároveň odhalení nového loga Zoo Praha; autobusy tedy v tuto dobu nebudou moci na obratiště zajíždět.
Změna tras: 

 • Linka ZOO a spoje linky číslo 112, které končí v obratišti Zoologická zahrada, budou zkráceny do přemístěné zastávky Zoologická zahrada v Trojské ulici, u křižovatky s ulicí Nad Kazankou. Návštěvníci zoo, kteří přijedou autobusem, budou od dočasné zastávky pokračovat k zoologické zahradě pěšky. Dopravu na místě bude koordinovat městská policie.
 • Linka číslo 236 a spoje linky číslo 112, které jedou do zastávky Podhoří, nebudou zajíždět do obratiště Zoologická zahrada.

Změněný režim potrvá od 9:00 do 13:00. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.  

Změna trasy autobusů v sobotu 31. března 2012


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní