Sobotní slavnost změní trasy autobusu

Ostatní články

29. 03. 2012


Čtvrtek 29. března 2012

V sobotu 31. března dojde ke krátkodobé změně tras autobusů 112, 236 a ZOO. Na obratišti před pražskou zoologickou zahradou se od 11:00 uskuteční slavnostní zahájení nové sezony a zároveň odhalení nového loga Zoo Praha; autobusy tedy v tuto dobu nebudou moci na obratiště zajíždět.
Změna tras: 

 • Linka ZOO a spoje linky číslo 112, které končí v obratišti Zoologická zahrada, budou zkráceny do přemístěné zastávky Zoologická zahrada v Trojské ulici, u křižovatky s ulicí Nad Kazankou. Návštěvníci zoo, kteří přijedou autobusem, budou od dočasné zastávky pokračovat k zoologické zahradě pěšky. Dopravu na místě bude koordinovat městská policie.
 • Linka číslo 236 a spoje linky číslo 112, které jedou do zastávky Podhoří, nebudou zajíždět do obratiště Zoologická zahrada.

Změněný režim potrvá od 9:00 do 13:00. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.  

Změna trasy autobusů v sobotu 31. března 2012


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní