Zoo Praha na špici Czech Top 100

Ostatní články

28. 03. 2012


Březen 2012 - Jsme nejobdivovanější společností v Česku!

Zoologická zahrada hl.m. Prahy se umístila v žebříčku „100 nejobdivovanějších firem ČR – 2012“ sdružení Czech Top 100 v kategorii Ostatní veřejné, sociální a osobní služby na prvním místě, následována Nadací Naše dítě a Národním divadlem.
 
Žebříček nejobdivovanějších firem sestavuje sdružení Czech Top 100 od roku 1999. Jeho inspiračním zdrojem jsou obdobné žebříčky publikované v časopisech Fortune a Forbes. Mezi hodnotící kritéria patří mj. dlouhodobá hodnota a inovační schopnost firmy, kvalita jejího managementu, komunikativnost firmy či její angažovanost ve veřejně prospěšných činnostech.

Zoo Praha se v žebříčku Czech Top 100 objevila poprvé v loňském roce. To vybojovala čtvrté místo. Letošní pozice je tak důkazem setrvale skvělé úrovně, kterou zahrada udržuje.

Po loňském čtvrtém místě jsme letos zlatí! Foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha


Chcete se vyhnout frontám před pokladnami? Doporučujeme elektronickou vstupenku. Má platnost šest měsíců od zakoupení a pořídíte si ji rychle a pohodlně úplně odkudkoli. 

Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku (voucher), která držiteli zajistí mimo jiné volný vstup do Zoo Praha. Akce začíná první červencový den.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní