Cestovatelská setkání - Jemen a Sokotra

Ostatní články

15. 03. 2012


Úterý 20. března 2012

Zoo Praha ve spolupráci s CK Livingstone připravila již 8. ročník Cestovatelských setkání v Zoo Praha. Vypravte se s námi každý týden na jinou destinaci! Poznejte úžasné krajiny zemí od Afriky, přes Asii až po Jižní Ameriku.

Přednáška začíná od 18 hodin ve Vzdělávacím centru Zoo Praha. Pokladna se otevírá 15 minut před začátkem přednášky. Vstupné je 20 Kč.

Foto (c) Tomáš Šamil Raděj Foto (c) Tomáš Šamil Raděj 20. 3. Jemen a SokotraTomáš Šamil Raděj (CK Livingstone)

Jemen a Sokotra - divoký a ryzí Jemen, nezkrotní jemenští horalové a úžasná terasovitá políčka v zemi, která patří v arabském světě k nejchudším, ale zároveň k nejnádhernějším krajinám. Sokotra - unikátní  ostrov s kromobyčejnou faunou i flórou, které výmluvně spadají pod ochranu organizace UNESCO. Fotogenické toulky úžasnou přírodou. 

 

 

Přehled všech přednášek najdete zde.

 


Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku (voucher), která držiteli zajistí mimo jiné volný vstup do Zoo Praha. Akce začíná první červencový den.

Pro letošní soutěž jsme vybrali aktuální témata, která po znovuotevření areálu Zoo Praha hodně rezonují mezi návštěvnickou veřejností – nový, atraktivní expoziční celek Darwinův kráter a slůňata, která se na jaře...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní