Za Morrise (a nejen jeho) do zoo

Ostatní články

01. 03. 2012


Soutěž v březnu 2012

Pomozte nám zdokumentovat místa, která zdobí plakáty kampaně Seznamte se!

Před několika dny jsme objevili podobenku štětkouna Morrise v Mladé Boleslavi. Úspěšná outdoorová kampaň Seznamte se! zaplavila v prvních měsících roku ulice mnoha měst. "Kam až se osobnosti kampaně rozutekly," napadlo nás...
Pomozte nám to zdokumentovat a vyhrajte volnou vstupenku do Zoo Praha a drobné upomínkové předměty! Jak? Je to snadné!

Principem soutěže je vyfotografovat libovolně umístěný plakát kampaně Seznamte se! s jakoukoli její osobností. Obrázek je nutné zaslat na adresu osobnosti@zoopraha.cz společně s vaším jménem a identifikací místa, kde se plakát nachází, a to v co nejvyšší kvalitě. Ideálně v kvalitě RAW, nejméně však ve velikosti 1 MB. Snažte se o zajímavou kompozici, zachycení plakátů v ruchu ulice či noční fotografování, fantazii se meze nekladou!

Galerie nejlepších fotografií zveřejníme na našem facebookovém profilu a necháme je hodnotit našim fanouškům. Každý týden vyhodnotíme tři nejlepší obrázky, jejichž autoři se mohou těšit na volnou vstupenku do zoo. Drobná odměna čeká i na ty, jejichž obrázky se budou nejvíce líbit na Facebooku.
 
Nárok na volnou vstupenku do Zoo Praha vzniká v okamžiku, kdy dostanete odpověď ze zoo s potvrzením, že jsme vaši fotografii v daném týdnu vyhodnotili jako jednu z nejlepších. Zároveň získáte také informace, jak si volnou vstupenku vyzvednout.

Hledejte s námi osobnosti kampaně Seznamte se! a vyhrajte volnou vstupenku do Zoo Praha!

Morris v Mladé Boleslavi. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní