Za Morrise (a nejen jeho) do zoo

Ostatní články

01. 03. 2012


Soutěž v březnu 2012

Pomozte nám zdokumentovat místa, která zdobí plakáty kampaně Seznamte se!

Před několika dny jsme objevili podobenku štětkouna Morrise v Mladé Boleslavi. Úspěšná outdoorová kampaň Seznamte se! zaplavila v prvních měsících roku ulice mnoha měst. "Kam až se osobnosti kampaně rozutekly," napadlo nás...
Pomozte nám to zdokumentovat a vyhrajte volnou vstupenku do Zoo Praha a drobné upomínkové předměty! Jak? Je to snadné!

Principem soutěže je vyfotografovat libovolně umístěný plakát kampaně Seznamte se! s jakoukoli její osobností. Obrázek je nutné zaslat na adresu osobnosti@zoopraha.cz společně s vaším jménem a identifikací místa, kde se plakát nachází, a to v co nejvyšší kvalitě. Ideálně v kvalitě RAW, nejméně však ve velikosti 1 MB. Snažte se o zajímavou kompozici, zachycení plakátů v ruchu ulice či noční fotografování, fantazii se meze nekladou!

Galerie nejlepších fotografií zveřejníme na našem facebookovém profilu a necháme je hodnotit našim fanouškům. Každý týden vyhodnotíme tři nejlepší obrázky, jejichž autoři se mohou těšit na volnou vstupenku do zoo. Drobná odměna čeká i na ty, jejichž obrázky se budou nejvíce líbit na Facebooku.
 
Nárok na volnou vstupenku do Zoo Praha vzniká v okamžiku, kdy dostanete odpověď ze zoo s potvrzením, že jsme vaši fotografii v daném týdnu vyhodnotili jako jednu z nejlepších. Zároveň získáte také informace, jak si volnou vstupenku vyzvednout.

Hledejte s námi osobnosti kampaně Seznamte se! a vyhrajte volnou vstupenku do Zoo Praha!

Morris v Mladé Boleslavi. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní