Za Morrise (a nejen jeho) do zoo

Ostatní články

01. 03. 2012


Soutěž v březnu 2012

Pomozte nám zdokumentovat místa, která zdobí plakáty kampaně Seznamte se!

Před několika dny jsme objevili podobenku štětkouna Morrise v Mladé Boleslavi. Úspěšná outdoorová kampaň Seznamte se! zaplavila v prvních měsících roku ulice mnoha měst. "Kam až se osobnosti kampaně rozutekly," napadlo nás...
Pomozte nám to zdokumentovat a vyhrajte volnou vstupenku do Zoo Praha a drobné upomínkové předměty! Jak? Je to snadné!

Principem soutěže je vyfotografovat libovolně umístěný plakát kampaně Seznamte se! s jakoukoli její osobností. Obrázek je nutné zaslat na adresu osobnosti@zoopraha.cz společně s vaším jménem a identifikací místa, kde se plakát nachází, a to v co nejvyšší kvalitě. Ideálně v kvalitě RAW, nejméně však ve velikosti 1 MB. Snažte se o zajímavou kompozici, zachycení plakátů v ruchu ulice či noční fotografování, fantazii se meze nekladou!

Galerie nejlepších fotografií zveřejníme na našem facebookovém profilu a necháme je hodnotit našim fanouškům. Každý týden vyhodnotíme tři nejlepší obrázky, jejichž autoři se mohou těšit na volnou vstupenku do zoo. Drobná odměna čeká i na ty, jejichž obrázky se budou nejvíce líbit na Facebooku.
 
Nárok na volnou vstupenku do Zoo Praha vzniká v okamžiku, kdy dostanete odpověď ze zoo s potvrzením, že jsme vaši fotografii v daném týdnu vyhodnotili jako jednu z nejlepších. Zároveň získáte také informace, jak si volnou vstupenku vyzvednout.

Hledejte s námi osobnosti kampaně Seznamte se! a vyhrajte volnou vstupenku do Zoo Praha!

Morris v Mladé Boleslavi. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha


Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku (voucher), která držiteli zajistí mimo jiné volný vstup do Zoo Praha. Akce začíná první červencový den.

Pro letošní soutěž jsme vybrali aktuální témata, která po znovuotevření areálu Zoo Praha hodně rezonují mezi návštěvnickou veřejností – nový, atraktivní expoziční celek Darwinův kráter a slůňata, která se na jaře...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní