Za Morrise (a nejen jeho) do zoo

Ostatní články

01. 03. 2012


Soutěž v březnu 2012

Pomozte nám zdokumentovat místa, která zdobí plakáty kampaně Seznamte se!

Před několika dny jsme objevili podobenku štětkouna Morrise v Mladé Boleslavi. Úspěšná outdoorová kampaň Seznamte se! zaplavila v prvních měsících roku ulice mnoha měst. "Kam až se osobnosti kampaně rozutekly," napadlo nás...
Pomozte nám to zdokumentovat a vyhrajte volnou vstupenku do Zoo Praha a drobné upomínkové předměty! Jak? Je to snadné!

Principem soutěže je vyfotografovat libovolně umístěný plakát kampaně Seznamte se! s jakoukoli její osobností. Obrázek je nutné zaslat na adresu osobnosti@zoopraha.cz společně s vaším jménem a identifikací místa, kde se plakát nachází, a to v co nejvyšší kvalitě. Ideálně v kvalitě RAW, nejméně však ve velikosti 1 MB. Snažte se o zajímavou kompozici, zachycení plakátů v ruchu ulice či noční fotografování, fantazii se meze nekladou!

Galerie nejlepších fotografií zveřejníme na našem facebookovém profilu a necháme je hodnotit našim fanouškům. Každý týden vyhodnotíme tři nejlepší obrázky, jejichž autoři se mohou těšit na volnou vstupenku do zoo. Drobná odměna čeká i na ty, jejichž obrázky se budou nejvíce líbit na Facebooku.
 
Nárok na volnou vstupenku do Zoo Praha vzniká v okamžiku, kdy dostanete odpověď ze zoo s potvrzením, že jsme vaši fotografii v daném týdnu vyhodnotili jako jednu z nejlepších. Zároveň získáte také informace, jak si volnou vstupenku vyzvednout.

Hledejte s námi osobnosti kampaně Seznamte se! a vyhrajte volnou vstupenku do Zoo Praha!

Morris v Mladé Boleslavi. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha


Zmije obecná. Foto: Václav Šilha, Zoo Praha

Zoo Praha ve svém Teráriu nově představuje čtyři druhy hadů, které se běžně vyskytují na území České republiky: užovku obojkovou, užovku podplamatou, užovku hladkou a zmiji obecnou. Cílem této expozice je ukázat rozdíly mezi...

Chodíte rádi do Zoo Praha? Zajímáte se o dobrou fotografii a jste soutěživí? Pak je tato soutěž určena právě vám!
Přihlášení k newsletteru