Úspěšný bowling pro gorily

Ostatní články

28. 02. 2012


Gorily v Africe získaly díky bowlingu 20 000 korun

V sobotu 25. února se uskutečnil první z cyklu turnajů v bowlingu, jejichž výtěžek míří na konto Pomáháme jim přežít.  

Bowling Radava poukázal díky snaze všech hráčů na pomoc gorilám v Africe 20 000 korun! Právě jim byl první turnaj věnován.

Cyklus charitativních turnajů v areálu Bowlingu Radava pokračuje  v sobotu 24. března. Tentokrát budeme podporovat záchranu koně Převalského.

Spolupráce s Bowlingem Radava je pro pravidelné návštěvníky Zoo Praha zajímavá i v jiných směrech – ke každé zakoupené roční vstupence do Zoo Praha poskytujeme nyní poukaz na jednu hodinu bowlingu zdarma.

Vítězové bowlingového klání si odnesli i vstupenku do zoo a upomínkové předměty. Foto: Milan Kotáb 


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní