Úspěšný bowling pro gorily

Ostatní články

28. 02. 2012


Gorily v Africe získaly díky bowlingu 20 000 korun

V sobotu 25. února se uskutečnil první z cyklu turnajů v bowlingu, jejichž výtěžek míří na konto Pomáháme jim přežít.  

Bowling Radava poukázal díky snaze všech hráčů na pomoc gorilám v Africe 20 000 korun! Právě jim byl první turnaj věnován.

Cyklus charitativních turnajů v areálu Bowlingu Radava pokračuje  v sobotu 24. března. Tentokrát budeme podporovat záchranu koně Převalského.

Spolupráce s Bowlingem Radava je pro pravidelné návštěvníky Zoo Praha zajímavá i v jiných směrech – ke každé zakoupené roční vstupence do Zoo Praha poskytujeme nyní poukaz na jednu hodinu bowlingu zdarma.

Vítězové bowlingového klání si odnesli i vstupenku do zoo a upomínkové předměty. Foto: Milan Kotáb 


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní