POMÁHÁME GORILÁM tentokrát BOWLINGEM

Ostatní články

23. 02. 2012


Charitativní turnaj 25. února 2012

Veřejná sbírka Pomáháme jim přežít dostává další zajímavý impuls díky započaté spolupráci s bowlingovým klubem RADAVA. Tuto sobotu 25. února startuje první z cyklu charitativních turnajů, jejichž výtěžek putuje na záchranu ohrožených druhů - v tomto případě se zacílením na gorily.
Informace o turnaji s názvem Gorily v ohrožení a o tom, jak se můžete přihlásit, uvádíme níže.

Spolupráce s Radavou je příjemná i v jiných směrech – např. ke každé zakoupené roční vstupence do Zoo Praha poskytujeme nyní poukaz na jednu hodinu bowlingu zdarma.

 

www.facebook.com/pomahamegorilam

 

 

 

 

 


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní