POMÁHÁME GORILÁM tentokrát BOWLINGEM

Ostatní články

23. 02. 2012


Charitativní turnaj 25. února 2012

Veřejná sbírka Pomáháme jim přežít dostává další zajímavý impuls díky započaté spolupráci s bowlingovým klubem RADAVA. Tuto sobotu 25. února startuje první z cyklu charitativních turnajů, jejichž výtěžek putuje na záchranu ohrožených druhů - v tomto případě se zacílením na gorily.
Informace o turnaji s názvem Gorily v ohrožení a o tom, jak se můžete přihlásit, uvádíme níže.

Spolupráce s Radavou je příjemná i v jiných směrech – např. ke každé zakoupené roční vstupence do Zoo Praha poskytujeme nyní poukaz na jednu hodinu bowlingu zdarma.

 

www.facebook.com/pomahamegorilam

 

 

 

 

 


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní