Běh pro gorily 2012

Ostatní články

25. 01. 2012


Magistrát hl. m. Prahy ve spolupráci se Zoo Praha pro vás připravují 3. ročník charitativní akce Běh pro gorily, která se bude konat v sobotu 2. června 2012. Registrovat se můžete už teď!

Běh pro gorily je charitativní akcí, která je zaměřena na podporu goril ve volné přírodě. Ve světě má tradici již od roku 2003. Pokud se chcete i Vy zúčastnit Běhu pro gorily a tím přispět na jejich záchranu ve volné přírodě, zaregistrujte se na webových stránkách www.behprogorily.cz.

Sobota 2. června 2012 ve 14 hodin:

Startovat se bude z Pražského hradu a poběží se na Staroměstské náměstí. Na startu bude vše probíhat v africkém duchu a v cíli bude připravený pestrý program. Můžete se těšit na známé hudební skupiny a zajímavé soutěže.

Startovné:

500,- Kč - účastník obdrží číslo, masku, originální pamětní tričko, jednorázové vstupné do fitness centra World Class, slevu do značkového obchodu Nike Prague Store, jednorázové rodinné vstupné do pražské zoo.

Platba startovného proběhne při ověření registrace před startem.

Celý výtěžek ze startovného bude věnován na záchranu goril v Africe! 

 


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní