Večerní lednové procházky

Ostatní články

10. 01. 2012


Každý lednový pátek a sobotu

Tygr, foto (c) Petr ŠimandlTygr, foto (c) Petr ŠimandlI v lednu 2012 se můžete přijít podívat, co dělají zvířecí obyvatelé zoo po setmění. V doprovodu průvodce navštívíte vybrané pavilony a zjistíte, co dělají naše zvířata poté, co zoo opustí poslední návštěvníci. Budete moci sledovat, jak se k spánku ukládají sloni, jak nocuje hroší rodinka, co před spaním dělají tučňáci nebo jaké zvuky se večer ozývají v pavilonu Indonéská džungle.

Večerní procházky začínají každý pátek a sobotu v 17.30, 18.00 a 18.30. První termín od 17.30 je určen pro rodiče s dětmi, těm bude přizpůsoben i výklad. Ostatní termíny jsou určené věkem dospělým návštěvníkům.

Místo na procházce je třeba rezervovat předem na tel. čísle 296 112 230 nebo na pr@zoopraha.cz.

Vstupné na večerní procházky je 200,- Kč pro dospělé a 110,- Kč pro děti.

 


Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...

Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní