Kalendář na rok 2012

Ostatní články

10. 01. 2012


"Pozor, rostu!"

V prodeji je nový kalendář "Pozor, rostu!", který představuje nejatraktivnější mláďata tohoto roku. K dostání je ve stáncích se suvenýry v areálu Zoo Praha za pouhých 99,- Kč nebo jej lze zaslat dobírkou na adresu. V případě zájmu pište na: lukac@zoopraha.cz.

Uvodní strana kalendáře r. 2012, (c) Zoo PrahaUvodní strana kalendáře r. 2012, (c) Zoo Praha    Zadní strana kalendáře r. 2012, (c) Zoo PrahaZadní strana kalendáře r. 2012, (c) Zoo Praha

Úvodní a zadní strana kalendáře pro rok 2012, © Zoo Praha

 

Kalendář na rok 2012


Jedním z významných in-situ projektů Zoo Praha je reintrodukce supů mrchožravých na Balkán. Projekt zaměřený na zvýšení volně žijící populace tohoto ohroženého (na Balkáně dokonce kriticky) druhu probíhá ve spolupráci BSPB (BirdLife Bulgaria), ochranářské organizace Green Balkans, VCF (Vulture Conservation Foundation) a Evropské asociace zoologických zahrad a akvárií (EAZA). Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

S cílem přispět k lepšímu informování veřejnosti o ohrožených druzích a jejich ochraně je letošní ročník soutěže Czech Nature Photo rozšířen o novou kategorii, kterou zaštiťuje Zoo Praha. Stejně jako u ostatních kategorií...

Zoo Praha se zapojila do unikátní kampaně Ukradená divočina! Fotografie v areálu zoo upozorňují mj. na otravy dravců karbofuranem nebo na suvenýry ze zvířat i zabíjení tygrů pro tradiční asijskou medicínu.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní