Návrat divokých koní – přednáška

Ostatní články

06. 01. 2012


Úterý 10. ledna 2012

Brodění řeky cestou do Khomiin Talu (foto: Miroslav Bobek) -Brodění řeky cestou do Khomiin Talu (foto: Miroslav Bobek) -V úterý 10. ledna budete mít možnost zúčastnit se přednášky v rámci projektu Pomáháme jim přežít. Představíme vám projekt Návratu divokých koní, díky němuž se čtyři koně Převalského vrátili do země svých předků, aby tam posílili volně žijící populace. O historricky nejdelším transportu do Mongolska Vám bude vyprávět Jana Ptačinská Jirátová (tisková mluvčí) a Jaroslav Šimek (zoologický náměstek).

Začátek přednášky je v 18.00 hodin ve Vzdělávacím centru Zoo Praha. Vstupné činí 20,- Kč.

Těšíme se na Vaši účast!


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní