Přinesl vám Ježíšek mobil?

Ostatní články

19. 12. 2011


Soutěž 26. – 30. prosince 2011

Dostali jste pod stromeček nový mobil a nevíte, co dělat s tím starým? Přineste ho do Zoo Praha, odevzdejte ho do tubusů u hlavního vchodu, vyzvedněte si soutěžní tiket a vyhrajte! Navíc vás jistě potěší dobrý pocit, že jste každým vysloužilým mobilem přispěli na ochranu goril v Africe.

Foto: Miroslav BobekFoto: Miroslav Bobek

Každý, kdo odevzdá jeden a více mobilů na Informační službě u hlavního vchodu, obdrží jednu vstupenku do zoo na ten den za 50 Kč.

Navíc za každý odevzdaný mobil získáte hrací tiket s tipovací otázkou. Ti, kdo odpoví na otázku nejlépe, se mohou těšit na ceny ze Zoo Praha.

Ceny pro nejlepší řešitele tipovací otázky:

 • 1.    3. místo:  Účast pro 2 osoby na večerní procházce v termínu 4. 2. 2012 od 17.30 (počet návštěvníků na večerní procházce bude pouze 6 osob) + suvenýry ze Zoo Praha
 • 4.    6. místo: Balíček suvenýrů ze Zoo Praha s gorilí tématikou – kalandář Moja 2012, magnetka, tričko
 • 7.  -  9. místo: Retro balíček k 80. výročí Zoo Praha obsahující suvenýry k 80. výročí zoo

 

Soutěž potrvá od 26. do 30. prosince. Vítěze vyhlásíme 3. ledna na webových stránkách Zoo Praha.


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní