Přinesl vám Ježíšek mobil?

Ostatní články

19. 12. 2011


Soutěž 26. – 30. prosince 2011

Dostali jste pod stromeček nový mobil a nevíte, co dělat s tím starým? Přineste ho do Zoo Praha, odevzdejte ho do tubusů u hlavního vchodu, vyzvedněte si soutěžní tiket a vyhrajte! Navíc vás jistě potěší dobrý pocit, že jste každým vysloužilým mobilem přispěli na ochranu goril v Africe.

Foto: Miroslav BobekFoto: Miroslav Bobek

Každý, kdo odevzdá jeden a více mobilů na Informační službě u hlavního vchodu, obdrží jednu vstupenku do zoo na ten den za 50 Kč.

Navíc za každý odevzdaný mobil získáte hrací tiket s tipovací otázkou. Ti, kdo odpoví na otázku nejlépe, se mohou těšit na ceny ze Zoo Praha.

Ceny pro nejlepší řešitele tipovací otázky:

 • 1.    3. místo:  Účast pro 2 osoby na večerní procházce v termínu 4. 2. 2012 od 17.30 (počet návštěvníků na večerní procházce bude pouze 6 osob) + suvenýry ze Zoo Praha
 • 4.    6. místo: Balíček suvenýrů ze Zoo Praha s gorilí tématikou – kalandář Moja 2012, magnetka, tričko
 • 7.  -  9. místo: Retro balíček k 80. výročí Zoo Praha obsahující suvenýry k 80. výročí zoo

 

Soutěž potrvá od 26. do 30. prosince. Vítěze vyhlásíme 3. ledna na webových stránkách Zoo Praha.


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní