Vánoční kamion Coca-Cola dorazí do Zoo Praha

Ostatní články

09. 12. 2011


Pondělí 12. prosince 2011

Vánoční kamion podpoří veřejnou sbírku Zoo Praha na záchranu ohrožených druhů. Vánoční kamion společnosti Coca-ColaVánoční kamion podpoří veřejnou sbírku Zoo Praha na záchranu ohrožených druhů. opět po roce vyráží na cestu po České republice, letos projede celkem 22 měst. V Praze se zastaví na pouhý jeden den, a to v pondělí 12. prosince před branami pražské zoo. Návštěva Santy Clause je více než symbolická – populární adventní postavička totiž letos slaví 80. narozeniny, stejně tak jako v září oslavila Zoo Praha.

Cílem projektu je nejen potěšit děti i dospělé, ale mj. také podpořit projekty Zoo Praha na záchranu ohrožených druhů - v rámci programu si budou moci zájemci zakoupit nejrůznější vánoční dárky, jejichž výtěžek bude věnován na sbírkové konto Pomáháme jim přežít.

Zájemci si budou moci zakoupit nejrůznější dárky s logem Pomáháme jim přežít, jejichž výtěžek půjde na sbírkové konto Zoo Praha (foto: Tomáš Adamec)Zájemci si budou moci zakoupit nejrůznější dárky s logem Pomáháme jim přežít, jejichž výtěžek půjde na sbírkové konto Zoo Praha (foto: Tomáš Adamec)Před jižním vchodem do pražské zoo vyroste Santovo městečko. Stany budou svým tvarem připomínat ledová iglú a osvětlení polární záři severního pólu. Program začne v 15 hodin, Santův 16metrový kamion dorazí v 16.30. Poté si Santa v tradičním křesle vyslechne všechna dětská vánoční přání.

Pro všechny, kteří si chtějí vychutnat radostnou atmosféru blížících se Vánoc, připraví Santovi pomocníci hned několik překvapení a soutěží. Zajímavou novinkou bude například Santova kniha vánočních přání nebo speciální tanec pro děti. Samozřejmě nebude chybět ani možnost vyfotografovat se se Santou a posilnit se či zahřát drobným občerstvením.

Závěr celé akce je počítán na 18. hodinu, kdy se návštěvníci se Santou rozloučí a vyprovodí ho na cestu do dalšího města, aby mohl rozdávat radost i jiným.
 

Vstupné do Zoo Praha bude v pondělí 12. prosince v rámci Happy Mondays za symbolickou 1 Kč pro všechny návštěvníky!


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní