Vánoční kamion Coca-Cola dorazí do Zoo Praha

Ostatní články

09. 12. 2011


Pondělí 12. prosince 2011

Vánoční kamion podpoří veřejnou sbírku Zoo Praha na záchranu ohrožených druhů. Vánoční kamion společnosti Coca-ColaVánoční kamion podpoří veřejnou sbírku Zoo Praha na záchranu ohrožených druhů. opět po roce vyráží na cestu po České republice, letos projede celkem 22 měst. V Praze se zastaví na pouhý jeden den, a to v pondělí 12. prosince před branami pražské zoo. Návštěva Santy Clause je více než symbolická – populární adventní postavička totiž letos slaví 80. narozeniny, stejně tak jako v září oslavila Zoo Praha.

Cílem projektu je nejen potěšit děti i dospělé, ale mj. také podpořit projekty Zoo Praha na záchranu ohrožených druhů - v rámci programu si budou moci zájemci zakoupit nejrůznější vánoční dárky, jejichž výtěžek bude věnován na sbírkové konto Pomáháme jim přežít.

Zájemci si budou moci zakoupit nejrůznější dárky s logem Pomáháme jim přežít, jejichž výtěžek půjde na sbírkové konto Zoo Praha (foto: Tomáš Adamec)Zájemci si budou moci zakoupit nejrůznější dárky s logem Pomáháme jim přežít, jejichž výtěžek půjde na sbírkové konto Zoo Praha (foto: Tomáš Adamec)Před jižním vchodem do pražské zoo vyroste Santovo městečko. Stany budou svým tvarem připomínat ledová iglú a osvětlení polární záři severního pólu. Program začne v 15 hodin, Santův 16metrový kamion dorazí v 16.30. Poté si Santa v tradičním křesle vyslechne všechna dětská vánoční přání.

Pro všechny, kteří si chtějí vychutnat radostnou atmosféru blížících se Vánoc, připraví Santovi pomocníci hned několik překvapení a soutěží. Zajímavou novinkou bude například Santova kniha vánočních přání nebo speciální tanec pro děti. Samozřejmě nebude chybět ani možnost vyfotografovat se se Santou a posilnit se či zahřát drobným občerstvením.

Závěr celé akce je počítán na 18. hodinu, kdy se návštěvníci se Santou rozloučí a vyprovodí ho na cestu do dalšího města, aby mohl rozdávat radost i jiným.
 

Vstupné do Zoo Praha bude v pondělí 12. prosince v rámci Happy Mondays za symbolickou 1 Kč pro všechny návštěvníky!


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní