Vánoční kamion Coca-Cola dorazí do Zoo Praha

Ostatní články

09. 12. 2011


Pondělí 12. prosince 2011

Vánoční kamion podpoří veřejnou sbírku Zoo Praha na záchranu ohrožených druhů. Vánoční kamion společnosti Coca-ColaVánoční kamion podpoří veřejnou sbírku Zoo Praha na záchranu ohrožených druhů. opět po roce vyráží na cestu po České republice, letos projede celkem 22 měst. V Praze se zastaví na pouhý jeden den, a to v pondělí 12. prosince před branami pražské zoo. Návštěva Santy Clause je více než symbolická – populární adventní postavička totiž letos slaví 80. narozeniny, stejně tak jako v září oslavila Zoo Praha.

Cílem projektu je nejen potěšit děti i dospělé, ale mj. také podpořit projekty Zoo Praha na záchranu ohrožených druhů - v rámci programu si budou moci zájemci zakoupit nejrůznější vánoční dárky, jejichž výtěžek bude věnován na sbírkové konto Pomáháme jim přežít.

Zájemci si budou moci zakoupit nejrůznější dárky s logem Pomáháme jim přežít, jejichž výtěžek půjde na sbírkové konto Zoo Praha (foto: Tomáš Adamec)Zájemci si budou moci zakoupit nejrůznější dárky s logem Pomáháme jim přežít, jejichž výtěžek půjde na sbírkové konto Zoo Praha (foto: Tomáš Adamec)Před jižním vchodem do pražské zoo vyroste Santovo městečko. Stany budou svým tvarem připomínat ledová iglú a osvětlení polární záři severního pólu. Program začne v 15 hodin, Santův 16metrový kamion dorazí v 16.30. Poté si Santa v tradičním křesle vyslechne všechna dětská vánoční přání.

Pro všechny, kteří si chtějí vychutnat radostnou atmosféru blížících se Vánoc, připraví Santovi pomocníci hned několik překvapení a soutěží. Zajímavou novinkou bude například Santova kniha vánočních přání nebo speciální tanec pro děti. Samozřejmě nebude chybět ani možnost vyfotografovat se se Santou a posilnit se či zahřát drobným občerstvením.

Závěr celé akce je počítán na 18. hodinu, kdy se návštěvníci se Santou rozloučí a vyprovodí ho na cestu do dalšího města, aby mohl rozdávat radost i jiným.
 

Vstupné do Zoo Praha bude v pondělí 12. prosince v rámci Happy Mondays za symbolickou 1 Kč pro všechny návštěvníky!


Zástupci Zoologické zahrady a botanického parku Ostrava, příspěvkové organizace, vyjadřují vedení a chovatelům Zoo Praha svou plnou podporu v reakci na dotazy týkající se způsobu chovu zvířat, respektive „praxe s utrácením...

Tygr ussurijský Rádža. Foto: Oliver Le Que, Zoo Praha

Obdrželi jsme žádost o poskytnutí informací podle zákona č. 106/1999 Sb. Považujeme za vhodné položené otázky i naše odpovědi v plném znění zveřejnit. Jde totiž nejen o osvětlení některých konkrétních skutečností, ale také...
Přihlášení k newsletteru