Zpátky v divočině

Ostatní články

01. 12. 2011


Vernisáž výstavy Petra Jana Juračky v sobotu 3. prosince 2011

V sobotu 3. prosince ve 13 hodin se ve Vzdělávacím centru Zoo Praha uskuteční vernisáž výstavy s názvem Zpátky v divočině. Fotograf Petr Jan Juračka na ní představí unikátní velkoformátové fotografie, na kterých zachytil koně Převalského po čtyřech měsících strávených v rezervaci Khomiin Tal na západě Mongolska. Výstava bude k vidění každý víkend až do ledna 2012!

Malou ochutnávku výstavy najdete níže, případně na facebookovém profilu Návrat divokých koní.

Foto (c) Petr Jan JuračkaFoto (c) Petr Jan Juračka  Foto (c) Petr Jan JuračkaFoto (c) Petr Jan Juračka  Foto (c) Petr Jan JuračkaFoto (c) Petr Jan Juračka

Foto © Petr Jan Juračka

Prodejní katalog k výstavě, obsahující 17 volně vložených fotografií Petra Jana Juračky, můžete za 149,- Kč zakoupit v našich stáncích se suvenýry.

Bližší informace o projektu reintordukce koní Převalského do mongolska najdete zde.

Zpátky v divočině


Od 1. do 30. června 2020 je v platnosti vstup příslušníků Integrovaného záchranného systému a pracovníků ve zdravotnictví za 1 Kč. Zoo Praha jim tak chce poděkovat za nasazení, s nímž v první linii čelili epidemii koronaviru.

Od pondělí 25. května jsou znovu otevřeny vnitřní expozice, pavilony, restaurace, hřiště a pokladny. I nadále jsou v platnosti některé omezující podmínky, které se týkají zejména denního počtu návštěvníků, nošení roušek a...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní