Přednáškový cyklus Pomáháme jim přežít

Ostatní články

11. 11. 2011


Úterý 15. listopadu 2011

Každé listopadové úterý se můžete seznámit s projekty Zoo Praha na záchranu ohrožených zvířat. Ve Vzdělávacím centru proběhnou přednášky z cyklu Pomáháme jim přežít, které představí aktivity Zoo Praha v Africe, Asii, ale například i v Trojské kotlině! Přednášky začínají v 18.00 hodin. Vstupné je 20 Kč.

15. 11. Od majny po orlosupa - Antonín Vaidl

Jak se daří výrům filipínským na Negrosu nebo kde poletují reintrodukovaní pražští orlosupi? A kam putují mláďata waldrapů? To vše a mnohem víc se v úterý 15. listopadu dozvíte od kurátora ptáků Antonína Vaidla. Ten pohovoří právě na téma ptačích druhů, kterým pomáháme vracet se do míst jejich původního výskytu a kterým pomáháme, aby z volné přírody nezmizely.


Na právě probíhající Výroční konferenci Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA), která sdružuje čtyři sta špičkových institucí, se Zoo Praha dostalo velkého uznání: jako jediný zástupce Evropy byla odbornou...

Zoo Praha byla opět nucena uzavřít své brány. Sledujte nás on-line a přečtete si také, jak nás můžete podpořit. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Vážení návštěvníci, na základě vládního usnesení je ​Zoo Praha od pátku 9. října až do odvolání zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní