Přestavba Pavilonu kočkovitých šelem

Ostatní články

07. 10. 2011


Říjen 2011 - duben 2012

Návštěvnická část pavilonu velkých kočkovitých šelem v Zoo Praha prodělala zásadní přestavbu po povodni v roce 2002. Původně prostorný pavilon byl tehdy protkán tajemnými cestami, evokujícími průchod pralesem. Po téměř deseti letech však tento interiér omšel a je potřeba provést rekonstrukci.  Nově se vracíme k původnímu záměru architekta. Návrh se vrací k otevřenému návštěvnickému prostoru.

Práce na rekonstrukci budou zahájeny 17. 10. 2011 a nový interiér plánujeme návštěvníkům představit při zahájení sezóny 2012.

Po dobu rekonstrukce bude možno vidět naše šelmy pouze ve venkovních výbězích. Za toto omezení se návštěvníkům omlouváme.


Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku (voucher), která držiteli zajistí mimo jiné volný vstup do Zoo Praha. Akce začíná první červencový den.

Pro letošní soutěž jsme vybrali aktuální témata, která po znovuotevření areálu Zoo Praha hodně rezonují mezi návštěvnickou veřejností – nový, atraktivní expoziční celek Darwinův kráter a slůňata, která se na jaře...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní