Vítězové Historických pátrání

Ostatní články

01. 10. 2011


Vyhodnocení letní fotosoutěže r. 2011

Během letních prázdnin jste odhalovali místa, která zachycovaly fotografie z dávné i blízké historie. Mohli jste si tak mimo jiné ověřit, že se zoologická zahrada mění každým rokem. Překvapivě nejobtížněji určitelná fotografie se ukázala fotografie nejmladší, a to fotografie č. 8,  znázorňující dnešní expozici lemurů kata.

Nejlepší řešitelé získávají roční vstupenku do Zoo Praha a speciální suvenýr vydaný k 80. výročí Zoo Praha – krabičku archiválií z historie pražské zoo.

Nejlepšími řešiteli jsou:
1. Ondřej Knotek
2. Petr Votlučka
3. Jiří Bukovský

Dalších 10 úspěšných řešitelů získává krabičku archiválií z historie pražské zoo:
1. Radka Buková
2. Květa Petránská
3. Daniel František
4. Petr Konrád
5. Michaela Šámalová
6. Gabriela Honsová
7. Lucie Jirásková
8. Veronika Blažková
9. Kateřina Jelínková
10. Nikola Stejskalová

Ceny po dohodě zašleme poštou nebo předáme osobně v Zoo Praha.

Všem výhercům gratulujeme!


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní