VZP v Zoo Praha

Ostatní články

26. 09. 2011


Zažijte zábavně-vzdělávací den v zoo s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou 1. 10. 2011

Pojďte s námi do zoo, užít si den s vašimi dětmi. Děti dostanou šanci si zasoutěžit, zasportovat, vyhrát ceny a také se dozvědět zábavnou formou důležité informace o prevenci. V zoo budou rozestavena stanoviště, na kterých po splnění úkolu děti dostanou razítko do obdržené kartičky. Všechny splněné úkoly na všech stanovištích znamená zařazení do slosovaní o hodnotné ceny. Losování probíhá třikrát denně vždy na hlavním stanovišti, kde vyhlašování vítězů bude vždy předcházet představení dětského divadla.

Prostě den, který Vám přinese v zoo něco navíc. K tomu všemu pro klienty VZP vyšetření dětského chrupu na místě zdarma!


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní