VZP v Zoo Praha

Ostatní články

26. 09. 2011


Zažijte zábavně-vzdělávací den v zoo s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou 1. 10. 2011

Pojďte s námi do zoo, užít si den s vašimi dětmi. Děti dostanou šanci si zasoutěžit, zasportovat, vyhrát ceny a také se dozvědět zábavnou formou důležité informace o prevenci. V zoo budou rozestavena stanoviště, na kterých po splnění úkolu děti dostanou razítko do obdržené kartičky. Všechny splněné úkoly na všech stanovištích znamená zařazení do slosovaní o hodnotné ceny. Losování probíhá třikrát denně vždy na hlavním stanovišti, kde vyhlašování vítězů bude vždy předcházet představení dětského divadla.

Prostě den, který Vám přinese v zoo něco navíc. K tomu všemu pro klienty VZP vyšetření dětského chrupu na místě zdarma!


Sup mrchožravý je na Červeném seznamu IUCN od roku 2007 veden v kategorii „ohrožený“ (na Balkáně dokonce kriticky). Letošní mládě, které bylo transportováno do Bulharska, je potomkem samce Chárona a samice Fatimy – rodičovský pár mohou návštěvníci vidět ve Velké voliéře dravců v dolní části Zoo Praha. Foto: Tereza Mrhálková, Zoo Praha.

Zoo Praha dopravila do Bulharska další mládě supa mrchožravého, které přispěje k navýšení místní populace tohoto ohroženého druhu. Minulý týden byl mladý sup umístěn do pečlivě vybraného hnízda volně žijícího...

Chcete se vyhnout frontám před pokladnami? Doporučujeme elektronickou vstupenku. Má platnost šest měsíců od zakoupení a pořídíte si ji rychle a pohodlně úplně odkudkoli. 
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní