Zoologický kroužek

Ostatní články

16. 09. 2011


Poslední volná místa pro malé zoology!

Foto: Jiří TrojánekFoto: Jiří TrojánekZoologický kroužek při Zoo Praha probíhá také v tomto roce. Během každotýdenních lekcí se jeho účastníci dozví mnoho zajímavého o zvířatech ve výbězích Zoo Praha, ale také o životě druhů ve volné přírodě. Na pravidelných dvouhodinových schůzkách a příležitostných celodenních výletech se mladí účastníci kroužků seznámí s nejrůznějšími součástmi a zákonitostmi živé přírody, a to nejen té domácí, ale prostřednictví zoologické zahrady i té exotické.

Průvodcem je malým zoologům dlouholetý chovatel Zoo Praha Pavel Švec.

Setkání zoologického kroužku probíhají každý pátek od 16.30 hodin. Určeny jsou dětem od 8 do 15 let.

První setkání proběhne 23. září 2011.

Více informací podá pan Pavel Švec
(mobil 732 225 436, svec.pavel.aves@seznam.cz).

Foto: Archiv Zoo Praha


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní