Aukce obrazů Nightwork bude ukončena v pondělí!

Ostatní články

12. 09. 2011


Portál Aukro.cz prodloužil aukci z důvodu jednodenního výpadku serveru

Dražba obrazů, které vytvořili členové skupiny Nightwork, probíhá od neděle 4. září. Z důvodu jednodenního výpadku na serveru aukro.cz byla aukce, která měla původně skončit v neděli 11. září, prodloužena o jeden den.

KONEC DRAŽBY JE STANOVEN NA PONDĚLÍ 12. ZÁŘÍ 2011.

Za komplikace, které vznikly na straně partnera, se Vám omlouváme.

Více o aukci se dozvíte na http://www.zoopraha.cz/cs/o-zoo/novinky/drazba-obrazu-homo-sapiens-nightworki.


Jedním z významných in-situ projektů Zoo Praha je reintrodukce supů mrchožravých na Balkán. Projekt zaměřený na zvýšení volně žijící populace tohoto ohroženého (na Balkáně dokonce kriticky) druhu probíhá ve spolupráci BSPB (BirdLife Bulgaria), ochranářské organizace Green Balkans, VCF (Vulture Conservation Foundation) a Evropské asociace zoologických zahrad a akvárií (EAZA). Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

S cílem přispět k lepšímu informování veřejnosti o ohrožených druzích a jejich ochraně je letošní ročník soutěže Czech Nature Photo rozšířen o novou kategorii, kterou zaštiťuje Zoo Praha. Stejně jako u ostatních kategorií...

Zoo Praha se zapojila do unikátní kampaně Ukradená divočina! Fotografie v areálu zoo upozorňují mj. na otravy dravců karbofuranem nebo na suvenýry ze zvířat i zabíjení tygrů pro tradiční asijskou medicínu.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní