Aukce obrazů Nightwork bude ukončena v pondělí!

Ostatní články

12. 09. 2011


Portál Aukro.cz prodloužil aukci z důvodu jednodenního výpadku serveru

Dražba obrazů, které vytvořili členové skupiny Nightwork, probíhá od neděle 4. září. Z důvodu jednodenního výpadku na serveru aukro.cz byla aukce, která měla původně skončit v neděli 11. září, prodloužena o jeden den.

KONEC DRAŽBY JE STANOVEN NA PONDĚLÍ 12. ZÁŘÍ 2011.

Za komplikace, které vznikly na straně partnera, se Vám omlouváme.

Více o aukci se dozvíte na http://www.zoopraha.cz/cs/o-zoo/novinky/drazba-obrazu-homo-sapiens-nightworki.


Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...

Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní