Odpolední vzpomínání u čaje

Ostatní články

31. 08. 2011


Jak si hýčkat návštěvníka - neděle 2. října 2011

Poslední část cyklu Odpolední vzpomínání u čaje, vyprávění pamětníků,  se zaměří na to, jak a čím zoo lákala k návštěvě kromě zvířat ve výbězích. Slavné osobnosti v zoo, živý osel místo billboardu a jiné.

Roztodivná lákadla na návštěvníky, úsměvné akce k propagaci zoo i další příběhy vzpomene dlouholetá pracovnice zoo Romana Anděrová. Odpolední vzpomínání u čaje začíná v kavárně Černohouska 2. října v 16 hodin.

Poslechňete si, jak chovatelé proháněli uprchlého tygra!

Foto: Archiv Zoo Praha


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní