Odpolední vzpomínání u čaje

Ostatní články

31. 08. 2011


Jak si hýčkat návštěvníka - neděle 2. října 2011

Poslední část cyklu Odpolední vzpomínání u čaje, vyprávění pamětníků,  se zaměří na to, jak a čím zoo lákala k návštěvě kromě zvířat ve výbězích. Slavné osobnosti v zoo, živý osel místo billboardu a jiné.

Roztodivná lákadla na návštěvníky, úsměvné akce k propagaci zoo i další příběhy vzpomene dlouholetá pracovnice zoo Romana Anděrová. Odpolední vzpomínání u čaje začíná v kavárně Černohouska 2. října v 16 hodin.

Poslechňete si, jak chovatelé proháněli uprchlého tygra!

Foto: Archiv Zoo Praha


Sup mrchožravý je na Červeném seznamu IUCN od roku 2007 veden v kategorii „ohrožený“ (na Balkáně dokonce kriticky). Letošní mládě, které bylo transportováno do Bulharska, je potomkem samce Chárona a samice Fatimy – rodičovský pár mohou návštěvníci vidět ve Velké voliéře dravců v dolní části Zoo Praha. Foto: Tereza Mrhálková, Zoo Praha.

Zoo Praha dopravila do Bulharska další mládě supa mrchožravého, které přispěje k navýšení místní populace tohoto ohroženého druhu. Minulý týden byl mladý sup umístěn do pečlivě vybraného hnízda volně žijícího...

Chcete se vyhnout frontám před pokladnami? Doporučujeme elektronickou vstupenku. Má platnost šest měsíců od zakoupení a pořídíte si ji rychle a pohodlně úplně odkudkoli. 
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní