Den plný zábavy s VZP

Ostatní články

15. 08. 2011


Sobota 20. srpna 2011

Pojďte s námi do zoo užít si den s vašimi dětmi!

Děti dostanou šanci si zasoutěžit, zasportovat, vyhrát ceny a také se dozvědět zábavnou formou důležité informace o prevenci. V Zoo Praha budou rozmístěna stanoviště, na kterých po splnění úkolu děti dostanou razítko do obdržené kartičky. Všechny splněné úkoly na všech stanovištích znamenají zařazení do slosovaní o hodnotné ceny.

Losování probíhá třikrát denně vždy na hlavním stanovišti, kde vyhlašování vítězů bude vždy předcházet představení dětského divadla.

Prostě den, který Vám přinese v Zoo Praha něco navíc. K tomu všemu pro klienty VZP vyšetření dětského chrupu na místě zdarma!

Budeme se s Vámi těšit na viděnou!


Na právě probíhající Výroční konferenci Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA), která sdružuje čtyři sta špičkových institucí, se Zoo Praha dostalo velkého uznání: jako jediný zástupce Evropy byla odbornou...

Zoo Praha byla opět nucena uzavřít své brány. Sledujte nás on-line a přečtete si také, jak nás můžete podpořit. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Vážení návštěvníci, na základě vládního usnesení je ​Zoo Praha od pátku 9. října až do odvolání zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní