Narozeniny lva Paryse

Ostatní články

26. 07. 2011


Sobota 30. července 2011

Lev indický jménem Parys slaví 9. narozeniny. Přijďte mu popřát spolu s patrony chovu lvů v Zoo Praha, hokejisty HC Slavia Praha! Kdo přijde v tričku, s šálou, čepicí a dalšími doplňky klubových barvách, má vstup za korunu!

Součástí oslavy je narozeninový oběd, který servírujeme Parysovi ve 14 hodin do venkovní expozici! Přijďte se přesvědčit, zda si na něm pochutná více Parys nebo jeho družka Aisha.

Parys s Aishou. Foto: Petr Rošický

U expozice lvů si můžete prohlédnout různé šelmí přírodniny, zkusit si, jestli dokážete spolupracovat podobně jako lví smečka a proměnit se v šelmu s pomocí face-paintingu.

Ve 14.30 mohou fanoušci HC Slavia Praha využít příležitost a získat podpis hokejistů klubu – Tomáše Kůrky, Miroslava Kopřivy, Pavla Kolaříka a Jakuba Krejčíka. Autogramiáda proběhne na terase Vzdělávacího centra.

Další dárek pro fanoušky HC Slavia Praha nadělí zoo v podobě vstupu za 1 Kč všem těm, kteří přijdou v klubovém oblečení.


Na právě probíhající Výroční konferenci Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA), která sdružuje čtyři sta špičkových institucí, se Zoo Praha dostalo velkého uznání: jako jediný zástupce Evropy byla odbornou...

Zoo Praha byla opět nucena uzavřít své brány. Sledujte nás on-line a přečtete si také, jak nás můžete podpořit. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Vážení návštěvníci, na základě vládního usnesení je ​Zoo Praha od pátku 9. října až do odvolání zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní