Narozeniny lva Paryse

Ostatní články

26. 07. 2011


Sobota 30. července 2011

Lev indický jménem Parys slaví 9. narozeniny. Přijďte mu popřát spolu s patrony chovu lvů v Zoo Praha, hokejisty HC Slavia Praha! Kdo přijde v tričku, s šálou, čepicí a dalšími doplňky klubových barvách, má vstup za korunu!

Součástí oslavy je narozeninový oběd, který servírujeme Parysovi ve 14 hodin do venkovní expozici! Přijďte se přesvědčit, zda si na něm pochutná více Parys nebo jeho družka Aisha.

Parys s Aishou. Foto: Petr Rošický

U expozice lvů si můžete prohlédnout různé šelmí přírodniny, zkusit si, jestli dokážete spolupracovat podobně jako lví smečka a proměnit se v šelmu s pomocí face-paintingu.

Ve 14.30 mohou fanoušci HC Slavia Praha využít příležitost a získat podpis hokejistů klubu – Tomáše Kůrky, Miroslava Kopřivy, Pavla Kolaříka a Jakuba Krejčíka. Autogramiáda proběhne na terase Vzdělávacího centra.

Další dárek pro fanoušky HC Slavia Praha nadělí zoo v podobě vstupu za 1 Kč všem těm, kteří přijdou v klubovém oblečení.


Běh pro Zoo Praha pořádá 18. 4. 2020 Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy a studentský spolek Drosophila. Běžeckým odpolednem bude opět provázet moderátorka Markéta Ježková. Celý výtěžek akce bude věnován na projekt Zoo Praha...

Symbolem nynějších požárů v Austrálii se stali koalové. Na tomto snímku mládě, sameček Micky, který byl přijat do ošetřování v Healesville Sanctuary ve státě Victoria. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Díky veřejnosti se na pomoc australské fauně během jednoho měsíce podařilo na sbírkovém kontě Zoo Praha shromáždit už 20 milionů korun! Nyní vám nabízíme fotogalerii ze státu Victoria, kam směřuje první část finanční pomoci...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní