Narozeniny lva Paryse

Ostatní články

26. 07. 2011


Sobota 30. července 2011

Lev indický jménem Parys slaví 9. narozeniny. Přijďte mu popřát spolu s patrony chovu lvů v Zoo Praha, hokejisty HC Slavia Praha! Kdo přijde v tričku, s šálou, čepicí a dalšími doplňky klubových barvách, má vstup za korunu!

Součástí oslavy je narozeninový oběd, který servírujeme Parysovi ve 14 hodin do venkovní expozici! Přijďte se přesvědčit, zda si na něm pochutná více Parys nebo jeho družka Aisha.

Parys s Aishou. Foto: Petr Rošický

U expozice lvů si můžete prohlédnout různé šelmí přírodniny, zkusit si, jestli dokážete spolupracovat podobně jako lví smečka a proměnit se v šelmu s pomocí face-paintingu.

Ve 14.30 mohou fanoušci HC Slavia Praha využít příležitost a získat podpis hokejistů klubu – Tomáše Kůrky, Miroslava Kopřivy, Pavla Kolaříka a Jakuba Krejčíka. Autogramiáda proběhne na terase Vzdělávacího centra.

Další dárek pro fanoušky HC Slavia Praha nadělí zoo v podobě vstupu za 1 Kč všem těm, kteří přijdou v klubovém oblečení.


Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku (voucher), která držiteli zajistí mimo jiné volný vstup do Zoo Praha. Akce začíná první červencový den.

Pro letošní soutěž jsme vybrali aktuální témata, která po znovuotevření areálu Zoo Praha hodně rezonují mezi návštěvnickou veřejností – nový, atraktivní expoziční celek Darwinův kráter a slůňata, která se na jaře...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní