Večerní procházky za nočním životem Homo sapiens

Ostatní články

23. 07. 2011


V neděli 24. července 2011 od 20.00, 20.30, 21.00, 21.30 a 22.00 hodin.

Nenechte si ujít speciální večerní prohlídky v Zoo Praha! Poznejte soumračnou aktivitu zástupců nového živočišného druhu v Zoo Praha - Homo sapiens nightworki. V krátkodobé expozici se představí zpěvák Vojta Dyk, kytarista Jakub Prachař, klávesisté František Soukup a Jan Maxiána, bubeník Ondřej Sluka a basista Jakub Antl.

Večerní procházka povede spodní částí zoologické zahrady, potrvá 80 minut a bude zakončena u krátkodobé expozice Homo sapiens nightworki, která je umístěna mezi Pavilonem kočkovitých šelem a velkých želv. Cena vstupenky činí 400,- Kč pro dospělého a 200,- Kč pro děti. Celý výtěžek z Večerních procházek půjde na sbírkové konto Pomáháme jim přežít, ze kterého financujeme projekty na záchranu ohrožených druhů.

Vzhledem k omezené kapacitě návštěvníků je nutné objednat se na tel. 296 112 230.

         


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní