Večerní procházky za nočním životem Homo sapiens

Ostatní články

23. 07. 2011


V neděli 24. července 2011 od 20.00, 20.30, 21.00, 21.30 a 22.00 hodin.

Nenechte si ujít speciální večerní prohlídky v Zoo Praha! Poznejte soumračnou aktivitu zástupců nového živočišného druhu v Zoo Praha - Homo sapiens nightworki. V krátkodobé expozici se představí zpěvák Vojta Dyk, kytarista Jakub Prachař, klávesisté František Soukup a Jan Maxiána, bubeník Ondřej Sluka a basista Jakub Antl.

Večerní procházka povede spodní částí zoologické zahrady, potrvá 80 minut a bude zakončena u krátkodobé expozice Homo sapiens nightworki, která je umístěna mezi Pavilonem kočkovitých šelem a velkých želv. Cena vstupenky činí 400,- Kč pro dospělého a 200,- Kč pro děti. Celý výtěžek z Večerních procházek půjde na sbírkové konto Pomáháme jim přežít, ze kterého financujeme projekty na záchranu ohrožených druhů.

Vzhledem k omezené kapacitě návštěvníků je nutné objednat se na tel. 296 112 230.

         


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní