Procházky za vlčím vytím

Ostatní články

15. 07. 2011


Vydejte se se zkušenými průvodci za vlčím vytím!

Již 15. a 16. července 2011 vyrazí skupinky návštěvníků na cestu zšeřelou zoologickou zahradou, aby se seznámili s naší vlčí smečkou i dalšími obyvateli Zoo Praha, které přes den není obvyklé vidět. Na prohlídky je nutné se objednat na čísle 296 112 230. Prohlídky vyráží ve 20:30, 21:00 a 21:30 od hlavního vchodu.

Večerní vycházky za vlčím vytím. Foto: Blesk.czVečerní vycházky za vlčím vytím. Foto: Blesk.cz

Foto: Blesk.cz


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní