Kama oslavil 40. narozeniny

Ostatní články

27. 06. 2011


Reportáž z 26. června 2011

Kama se nechal dlouze pobízet, ale na dortu si pochutnal, foto (c) Jiří TrojánekKama se nechal dlouze pobízet, ale na dortu si pochutnal, foto (c) Jiří TrojánekKama důstojně oslavil své významné výročí. Zpočátku neměl na zástup gratulantů náladu, ale nakonec se přece jenom nechal vylákat a ochutnal svůj narozeninový dort (v té době již trochu ochutnaný od gibonů).

Na dortu si později pochutnali i orangutani Padang s Upitou, kteří navíc dostali velké dárky plné dobrot.

Hlavním gratulantem byl ekonom a filozof Tomáš Sedláček, který Kamovi přišel popřát i s rodinou.

 

Kama oslavil 40. narozeniny


Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...

Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní