Gulab – 45 let v zoo

Ostatní články

31. 05. 2011


Neděle 5. června 2011

Slonice Gulab, foto (c) Tomáš AdamecSlonice Gulab, foto (c) Tomáš AdamecTuto neděli uplyne přesně 45 let, kdy do pražské zoo přišla slonice Gulab. Přijďte si prohlédnout historické fotografie a porovnat, jak od té doby vyrostla. Chybět nebudou ani pamětníci, kteří ji v pražské zoo vítali. Důvodů k oslavě je více, 3. června uplyne 34 let od příchodu Shanti, která navíc v letošním roce slaví 35. narozeniny!

Ve 14 hodin s námi a našimi slonicemi můžete zavzpomínat, na uplynulých 45 let. Naše sloní dámy jsou ale stále v kondici a poměří své síly s lidskými siláky. Tipnete si, jak to dopadne?

Nenechte si ujít ani cvičení slonů, kterým oslavu ve sloním výběhu zakončíme.

 


Na právě probíhající Výroční konferenci Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA), která sdružuje čtyři sta špičkových institucí, se Zoo Praha dostalo velkého uznání: jako jediný zástupce Evropy byla odbornou...

Zoo Praha byla opět nucena uzavřít své brány. Sledujte nás on-line a přečtete si také, jak nás můžete podpořit. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Vážení návštěvníci, na základě vládního usnesení je ​Zoo Praha od pátku 9. října až do odvolání zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní