Na památku ze zoo

Ostatní články

26. 05. 2011


Výstava otevřena od 29. května 2011

V průběhu 80leté historie Zoo Praha si naši návštěvníci mohli jako suvenýr na památku zakoupit nejrůznější průvodce, pohledy, plakáty a další netradiční předměty. Přijďte se podívat, jak se v průběhu let měnila nabídka našich suvenýrů. Koupili byste si je i dnes nebo dáváte přednost dnešním, moderním?

Výstavu si budete moct prohlédnout od 29. května na vyhlídkovém ochozu Pavilonu velkých savců po celý měsíc červen.

Kromě vystavených exponátů vám mezi 13. a 15. hodinou budou členové Českého filumenistického svazu a člen Svazu českých filatelistů pan Ivan Vápenka, prezentovat předměty ze svých sbírek s tématem zoo.

Na právě probíhající Výroční konferenci Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA), která sdružuje čtyři sta špičkových institucí, se Zoo Praha dostalo velkého uznání: jako jediný zástupce Evropy byla odbornou...

Zoo Praha byla opět nucena uzavřít své brány. Sledujte nás on-line a přečtete si také, jak nás můžete podpořit. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Vážení návštěvníci, na základě vládního usnesení je ​Zoo Praha od pátku 9. října až do odvolání zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní