Den dvojčat

Ostatní články

26. 05. 2011


Pátek 27. května 2011

Dvojčata tygra sumaterského, foto (c) Archiv Zoo PrahaDvojčata tygra sumaterského, foto (c) Archiv Zoo PrahaU příležitosti 4. narozenin tygřích dvojčat Toma a Tracyho mají tento den vstup do zoo za 1 korunu všechna dvojčata.

Z dvojčat tygrů sumaterských dnes v pavilonu kočkovitých šelem uvidíte pouze jedno, druhé se už přestěhovalo do Zoo Chester.

Zvířecích dvojčat v zoo ale najdete více, například dvojčata jaguarundi, která se narodila 12. února tohoto roku. Prohlédnout si je můžete v pavilonu kočkovitých šelem.


Na právě probíhající Výroční konferenci Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA), která sdružuje čtyři sta špičkových institucí, se Zoo Praha dostalo velkého uznání: jako jediný zástupce Evropy byla odbornou...

Zoo Praha byla opět nucena uzavřít své brány. Sledujte nás on-line a přečtete si také, jak nás můžete podpořit. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Vážení návštěvníci, na základě vládního usnesení je ​Zoo Praha od pátku 9. října až do odvolání zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní