Zahajujeme prodej sloního trusu!

Ostatní články

21. 04. 2011


Sobota 23. dubna 2011

Buďte mezi prvními, kdo si zakoupí sloní trus z pražské zoo!

Od poloviny dubna je v ulicích Prahy k vidění kampaň s mottem Hnojeno sloním trusem ze Zoo Praha. Billboardy upozorňují na začátek prodeje sloního trusu v pražské zoo. 

„Věřím, že zahrádkáři novou položku našeho sortimentu ocení,“ usmívá se Miroslav Bobek. „A se svým příjmením jsem tento prodej zavést zkrátka musel.“ 

Kyblíky sloního trusu o váze 1,5 kg budou v prodeji od soboty 23. dubna, a to pouze ve specializovaném stánku v areálu Zoo Praha (u Pavilonu plyšáků u východu ze zoo pod restaurací Oceán, tel.: 296 112 131). K dostání jsou za 70 Kč, při vrácení vymytého a nepoškozeného kyblíku za 50 Kč. 

Stánek je v provozu každý den po celou návštěvní dobu Zoo Praha.

„Už při přípravě projektu jsem čelil dotazům, zda budeme mít trusu dostatek. Vzhledem k tomu, že každý slon vyprodukuje za pouhý jeden den 140 až 180 kg trusu, myslím, že jsme na nápor zahrádkářů dobře připraveni,“ podotýká ředitel Bobek.

Sloní trus doporučuje všem Pták Loskuták.  

 

Zahajujeme prodej sloního trusu!


Tygr ussurijský Rádža. Foto: Oliver Le Que, Zoo Praha

Obdrželi jsme žádost o poskytnutí informací podle zákona č. 106/1999 Sb. Považujeme za vhodné položené otázky i naše odpovědi v plném znění zveřejnit. Jde totiž nejen o osvětlení některých konkrétních skutečností, ale také...

Vizuál kampaně Stravenky pro zvířata v Zoo Praha

Chov zvířat v Zoo Praha můžete podpořit nákupem tzv. Stravenky. Zjistěte o projektu více!
Přihlášení k newsletteru