Zoo Praha poprvé v Czech Top 100

Ostatní články

13. 04. 2011


Pražská zoologická zahrada se probojovala mezi nejlepší české firmy

Na 13. ročníku ankety 100 obdivovaných firem České republiky obhájily své pozice z loňského roku Škoda Auto a ČEZ. Dlouhodobě se v první desítce udržují Student Agency, Kofola, Komerční banka, Plzeňský Prazdroj, Česká spořitelna, Agrofert Holding a Linet. Poprvé se na prestižní příčky ankety Czech Top 100 probojovala také Zoologická zahrada hl. m. Prahy - obsadila čtvrté místo v kategorii veřejných, sociálních a osobních a dalších služeb.

Anketu 100 obdivovaných firem v ČR pravidelně vyhlašuje Sdružení Czech Top 100. Žebříček je tvořen na základě hlasování manažerů významných společností, ekonomických a finančních analytiků, zástupců oborových sdružení, svazů a profesních asociací oslovených sdružením. Mezi kritéria posuzování patří například dlouhodobá hodnota firmy, kvalita jejích výrobků, odpovědnost k životnímu prostředí, vztah ke společnosti anebo třeba podpora obecně prospěšných projektů.

13. dubna 2011


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní